Loading

Znajdź pomysł na reklamę

Bez kategoriiComments are off for this post.

You Are Here:Znajdź pomysł na reklamę

 

Współczesne formy reklamy bardzo często zaskakują nawet te osoby, które z branżą marketingową są związane na stałe. Tradycyjne formy reklamy jak banery czy plakaty powoli znikają już z naszych ulic, a na ich miejsce wkraczają nowoczesne technologie. Taki rozwój form promocji produktów i usług zyskuje na popularności. Czy to znaczy, że tradycyjna reklama nie ma już racji bytu? Otóż nie. Wystarczy postawić nacisk na oryginalny projekt graficzny i przedstawić go na odpowiednich nośnikach.

 

 

Popularne nośniki reklamowe to:

–  kasetony podświetlane

– podajniki reklamowe

– potykacze

– podkłady pod zadruk offsetowy

– gadżety reklamowe

– czy wystawy w punktach sprzedaży

 

 

Do wykonania tych materiałów reklamowych wykorzystuje się obecnie półfabrykaty wysokiej jakości, w tym między innymi płyty z polistyrenu, jakie znajdziemy na stronie – płyta polistyrenowa firmy Kodrewex. Jest to tworzywo sztuczne o wysokim stopniu wytrzymałości, które świetnie sprawdza się jako baza do materiałów reklamowych.

 

Czym charakteryzują się takie płyty?

– dostępnością w różnych powierzchniach (matowej, połyskliwej)

– szeroką gamą kolorystyczną

– odpornością na działanie promieniowania UV

– właściwościami antystatycznymi

– opcją wykonania ich w folii dekoracyjnej

– wytrzymałością mechaniczną

– możliwością przetwarzania wieloma metodami

Reklama w postaci gadżetów

 

Jednym z najskuteczniejszych sposobów rozreklamowania swojej firmy jest między innymi produkcja gadżetów. Ich produkcja nie jest dużym obciążeniem dla budżetu firmy, a jednocześnie staje się okazją do skutecznej promocji marki.

 

Najpopularniejsze gadżety z materiałów takich jak polistyren czy PET to:

 

– pojemniki na kartki samoprzylepne

– prezentery

– zabawki

– ramki do zdjęć

– gadżety biurowe

– breloczki

– i wiele innych

 

Dodatkowe wykonanie nadruku stwarza możliwość personalizacji takiego produktu reklamowego.

 

Rynek reklam świetlnych

 

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się między innymi rynek reklam świetlnych. Wynika to z faktu, iż jest to wyjątkowo prosta i praktyczna forma promocji każdego produktu jak i usługi. Nic zatem dziwnego, że wiele branż inwestuje w tego typu formę reklamy zewnętrznej. Na takim kasetonie umieszczamy najważniejsze informacje, w tym między innymi:

 

– nazwę firmy

– telefon kontaktowy

– godziny otwarcia

– i tym podobne

Jeśli zależy nam na wysokiej skuteczności tego przekazu reklamowego, to naszym celem powinno być w pierwszej kolejności wykonanie oryginalnego projektu graficznego. Kolejnym kryterium decydującym o powodzeniu naszych działań marketingowych będzie wykonanie takiego nośnika reklamowego z jak najlepszych materiałów. W tym przypadku płyta polistyrenowa wydaje się trafionym pomysłem. Dostępne są one w różnych wariantach kolorystycznych jak i w różnych wymiarach. Szerokość takiej płyty oscyluje w granicach od 330 do 1000 mm, podobnie prezentuje się długość. U producenta płyt możemy zamówić między innymi takie produkty jak:

– wykonane w 100 % z surowca wtórnego określanego mianem regranulatem HIPS.

– czy koekstrudowane z regranulatem w proporcji 20/80.

 

Gotowy produkt zabezpieczany jest specjalną folią. Wszystko w celu jak najwyższej ochrony arkusza przez zarysowaniem w trakcie jego magazynowania a następnie transportu.

 

About the author:

Top