Loading

Używana drukarka sla – czy to dobry pomysł?

Bez kategoriiComments are off for this post.

You Are Here:Używana drukarka sla – czy to dobry pomysł?

Większość osób, które kupują drukarkę sla znudzą się nią w przeciągu pierwszych kilku dni. Dlatego zanim dokonasz zakupu w http://envisiontec.pl/ możesz poszukać używanych drukarek sla, jednak czy jest to dobra decyzja?

Używana drukarka sla

Zakup używanego sprzętu zwykle jest ryzykowny. Zwłaszcza jeżeli nie jesteś ekspertem w ocenie stanu technicznego danego sprzętu. W takiej sytuacji łatwo Cię mówiąc wprost oszukać i sprzedać np. uszkodzoną drukarkę sla.
Jeżeli dokonywałeś zakupu osobiście to tak naprawdę nie masz żadnego sposobu, żeby się obronić. Możesz próbować kontaktować się ze sprzedawcą, jednak jeżeli on pójdzie w zaparte, że ta drukarka działała przed tym jak ją kupiłeś to nic mu nie zrobisz. Z resztą wiele osób jest w stanie uwierzyć, że uszkodziły drukarkę sla w czasie jej transportu, ponieważ nie mają oni dużego doświadczenia w tym temacie. A naprawy tych urządzeń mogą kosztować duże kwoty. I nawet jeżeli byś chciał udowodnić nieuczciwemu sprzedawcy, że to on świadomie sprzedawał zepsuty sprzęt, to stoi przed Tobą bardzo trudne zadanie.

pr3d

druk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlatego tez zakup używanych drukarek sla pozostawiłbym osobom, które mają duże doświadczenie w tym temacie i znają się na nim. W takim przypadku mogą one oszczędzić mnóstwo pieniędzy. A jeżeli dodatkowo potrafią one naprawiać proste usterki jakie wystąpią w tych maszynach, to kupowanie używanych urządzeń jest dla nich najlepszą decyzją. Natomiast przeciętny użytkownik według mnie lepiej, żeby kupował nowe urządzenia.

About the author:

Top