Loading

Program do faktur. Dlaczego Twoja firma go potrzebuje?

Bez kategoriiNo Comments

You Are Here:Program do faktur. Dlaczego Twoja firma go potrzebuje?

 

Każda firma powinna dysponować programem do faktur, który obecnie z łatwością można znaleźć u lefthand.pl/pl/subsites/program-ksiegowy/ . Zgodnie z prawem wszystkie zachodzące transakcje finansowe firmy powinny zostać udokumentowane. Wystawiając fakturę ma się większą pewność, że otrzyma się zapłatę za wykonanie jakichś usług, a do jej wystawienia niezbędny jest specjalny program. Najlepszym wyborem będzie intuicyjny, który nie wymaga nakładu wielu godzin, aby można było go obsługiwać, mimo że możliwe jest przeprowadzenie szkolenia lub różnego rodzaju wdrożenia w obsługę programu do faktur.

Program do faktur – jaki to wydatek?

  • Można zakupić wyłącznie samą bezterminową licencję w połączeniu z abonamentem umożliwiającym dokonywanie aktualizacji przez 12 miesięcy w cenie 400zł. Jeżeli chce się mieć dostęp do aktualizacji w kolejnym roku lub latach należy zapłacić kwotę 150zł.
  • Jeżeli przedsiębiorca chce mieć pewną pomoc w razie problemów technicznych lub problemów związanych z obsługą, można dokupić roczny abonament w wysokości 150zł lub 400zł w zależności od rodzaju. W następnych latach wydatek na pomoc techniczną to 150zł na rok.
  • Aby nauczyć się obsługi programu można zamówić przeprowadzenie szkolenia, koszt to 1000zł za 7h dla 1 osoby. W przypadku większej liczby osób cena do ustalenia.

About the author:

Dodaj komentarz

Top