Loading
8 marca 2016

O nas

Jesteśmy portalem o marketingu i public relations. Na co dzień zajmujemy się działaniami z tego zakresu, w branży pracujemy już od kilku lat, dlatego też posiadamy już spore doświadczenie, jednak działania marketingowe zmieniają się wraz z postępem technologicznym, coraz większymi możliwościami Internetu. W związku z tym trzeba być bardzo elastycznym, kreatywnym i co najważniejsze – pilnym. Nowinki, nowe kampanie nie mogą przelatywać gdzieś obok niezauważenie. Jednak jeśli ktoś czuje się w tej branży jak ryba w wodzie, to podążanie za nowymi rozwiązaniami nie jest żadnym wysiłkiem. Wręcz przeciwnie – to sama przyjemność.

 

Portal ten stworzony został z myślą o osobach początkujących, których te tematy fascynują, które zaczynają swoją karierę i chcą dowiedzieć się wielu ciekawych informacji, wskazówek, aby później w swojej pracy móc je fajnie wykorzystać. Chcemy też z drugiej strony uświadomić ludziom, jak ważne są działania marketingowe i PR-owe, jeśli chodzi o odbiór konkretnej marki. To, jak ludzie postrzegają firmę jest kluczowe i w dużej mierze od tego zależy jej późniejszy sukces.

 

Nie da się czasami uniknąć nieprzychylnych opinii, komentarzy, jednak dobrze poprowadzony PR pomoże wybrnąć z każdej nieciekawej sytuacji. Kontakt z mediami to również ważna kwestia. Niektórzy obecnie ograniczają się jedynie do portali społecznościowych, jednak współpraca z mediami niesie za sobą spore korzyści, o których również wspomnimy. Odwiedzajcie nasz portal każdego dnia, a żadna nowość Was nie ominie.

 

Top