Loading

Każdy klient otrzyma to czego szuka – nadruki na koszulkach

Bez kategoriiComments are off for this post.

You Are Here:Każdy klient otrzyma to czego szuka – nadruki na koszulkach

 

Nie zawsze możemy znaleźć na półkach sklepowych to czego poszukujemy dlatego też świetną opcją stają się miejscach jak http://a3extra.pl/nadruki-na-koszulki-druk-na-odziezy , w których możemy wykonać dowolne nadruki na koszulkach.

 

Każdy może znaleźć tutaj rozwiązanie dla siebie, na różne okazje i okoliczności. Nie sposób nie zauważyć również tego, że wykonywane nowoczesnymi technologicznie sposobami drukowania nadruki na koszulkach stały się wyjątkowo trwałym i wytrzymałym rozwiązaniem, dzięki któremu każdy klient, w tym również ten indywidualny może otrzymać najwyższą jakość usług i najlepsze z możliwych wykonanie.

 

Doskonałe w tym wszystkim jest również to, ze nadruki wykonywane w ten sposób są wyjątkowo efektowne i świetnie prezentują się na koszulkach firmowych, drużyn sportowych czy każdego z nas komu zależy na oryginalnym wyrażeniu siebie poprzez ubiór. Naturalnie oferta firm drukarń jest bardzo zróżnicowana i przedstawia często ceny uzależnione od ilości zamawianych koszulek z nadrukami i tak przykładowo, poniższa tabela przedstawia procentowe wyceny w zależności od sztuk wydruku:

 

Nadruki na koszulkach – Ilość sztuk do wykonania

Cena w ujęciu procentowym od ceny wyjściowej

1 sztuka 150% ceny
1 do 10 sztuk 120% ceny
10 do 100 sztuk 100% ceny
100 do 150 sztuk 95% ceny
150 do 200 sztuk 90% ceny
Powyżej 200 sztuk Rabaty realizowane są w zależności od ustaleń

 

About the author:

Top